Blog

Tablice szklane do pisania | magnetyczne | suchościeralne w wybranym kolorze

Tablice szklane do pisania składają się z tafli szkła bezpiecznego typu ESG, lakierowane od spodu farbą w wybranym kolorze wraz z blachą umożliwiającą przyklejanie magnesów. Szkło jest wypolerowane po krawędzi, a narożniki ładnie zaokrąglone. Tablice montowane są za pomocą specjalnych metalowych zawieszek lub okuć dostępnych w naszym zakładzie. Bardzo łatwy i prosty montaż.

Przykładowe zastosowanie produktu:

Oferujemy tablice szklane magnetyczne wykonane z bezpiecznego szkła float w dowolnych wariantach:

  • białe
  • czarne
  • lakierowane na dowolny kolor z naszej palety RAL

Do tablic szklanych możemy stosować wszystkie markety: suchościeralne, kredowe i permanentne (w tym przypadku ścieramy tablicę przy użyciu zwykłego płynu do mycia szyb). Do tablic możemy używać magnesów neodymowych.

Suchościeralne i magnetyczne tablice szklane Majster Szklarz to produkty w bardzo ciekawej kolorystyce i ciekawym designie. Tablice posiadają właściwości magnetyczne jak i suchościeralne, co daje możliwość zastosowania ich w każdym pomieszczeniu, czy to w domy czy biurze. W naszej ofercie znajdują się również dedykowane im akcesoria: markery, uchwyty do markerów oraz magnesy. Zapytaj o szczegóły.

Napisz do nas:

 

0

O autorze:

Majster Szklarz - istniejemy nieprzerwanie od 1992 r. mamy ogromne doświadczenie w branży szklarskiej, tysiące dobrze wykonanych zamówień - setki zamontowanych paneli szklanych, luster, drzwi szklanych itp. Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Zadzwoń! jesteśmy otwarci na rozmowy. Majster Szklarz kompleksowe usługi szklarskie u Klienta.
  Najnowsze posty

You must be logged in to post a comment.