Blog

Propozycje aranżacji w łazience – znajdź coś dla siebie

Małe, klaustrofobiczne łazienki wyszły już z mody. Gdy remontujemy mieszkanie nie ograniczamy się tu do niewielkiej przestrzeni.

Trzeba przyznać, że łazienka stała się wystawnym miejscem, a my coraz częściej doceniamy finezję nawet w tak prozaicznym pomieszczeniu. Przedstawiamy więc kilka interesujących propozycji, które mogą zainspirować do stworzenia własnej, niepowtarzalnej aranżacji wnętrza. Jeżeli łazienka jest niewielka, możemy wstawić duże lustro – ściany przestaną przytłaczać i ograniczać. Kontrast ożywi przestrzeń i nada jej wyrazistości. W łazience warto znaleźć miejsce na drewno, od schludnych paneli, po nieregularne i naturalne bale. Wbrew pozorom, ten materiał idealnie pasuje do tego pomieszczenia, gdyż nadaje mu wizualnego wrażenia ciepła. Ciekawym dodatkiem jest też kamień, który zawsze wprowadza element elegancji i szyku. Lubiących oryginalne rozwiązania z pewnością zainteresuje umieszczenie w łazience wielkiego okna – dzięki temu można relaksując się w wannie, podziwiać piękne widoki na zewnątrz (pod warunkiem, że nie będzie tam sąsiadów…). Możliwości są ograniczone tylko naszą pomysłowością. Niech tak niepozorne pomieszczenie, jak łazienka, stanie się polem do popisu. A efekt może zaskoczyć nawet samego architekta. Zobacz galerię łazienek.

Źródło: Archimiania.pl

0

O autorze:

Majster Szklarz - istniejemy nieprzerwanie od 1992 r. mamy ogromne doświadczenie w branży szklarskiej, tysiące dobrze wykonanych zamówień - setki zamontowanych paneli szklanych, luster, drzwi szklanych itp. Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Zadzwoń! jesteśmy otwarci na rozmowy. Majster Szklarz kompleksowe usługi szklarskie u Klienta.
  Najnowsze posty

You must be logged in to post a comment.