Blog

System przesuwny drzwi szklanych

NOWOŚĆ SYSTEM PRZESUWNY

RAGUSA to system o szerokich możliwościach zastosowania, doskonały zarówno do biur, jak i do mieszkań. Ze względu na swoją unikalną budowę stanowi interesujący element aranżacji wnętrz, szczególnie tych urządzonych w stylu industrialnym. Jego cechą charakterystyczną są pionowe dźwigary, pełniące jednocześnie funkcję wózków jezdnych, do których mocowane jest szkło.

Elementy systemu:

RAGUSA to rurowy system przesuwny, w którym pionowe dźwigary pełnią jednocześnie funkcję wózków jezdnych. Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i dostępny w wykończeniu satyna. Pasować będzie do wnętrz urządzonych w różnych stylach, szczególnie do tych o industrialnym charakterze. System Ragusa będzie odpowiedni do szkła o grubości 8,10 lub 12 mm. Jego udźwig to 80 kg na jedno skrzydło. Prowadnica dostępna jest w długościach 2000 oraz 3000 mm, jednak istnieje możliwość jej wydłużenia poprzez połączenie systemów.

0

O autorze:

Majster Szklarz - istniejemy nieprzerwanie od 1992 r. mamy ogromne doświadczenie w branży szklarskiej, tysiące dobrze wykonanych zamówień - setki zamontowanych paneli szklanych, luster, drzwi szklanych itp. Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Zadzwoń! jesteśmy otwarci na rozmowy. Majster Szklarz kompleksowe usługi szklarskie u Klienta.
  Najnowsze posty

You must be logged in to post a comment.