Blog

SYSTEM PRZESUWNY TERNO MICRO 80

SYSTEM PRZESUWNY TERNO MICRO 80
FUNKCJONALNE ROZWIĄZANIE DO WNĘTRZA W KAŻDYM STYLU
System przesuwny Terno Micro 80 to doskonałe rozwiązanie do biur, mieszkań oraz domów. Wykonany jest z wysokiej jakości aluminium i dostępny w trzech wykończeniach: anoda srebrna, anoda satyna oraz anoda czarna.
Terno Micro 80 umożliwia montaż szkła o grubości 8, 10 lub 12 mm, którego szerokość nie jest mniejsza niż 700 mm. Dostępny jest w dwóch wariantach – standardowym oraz z dwustronną amortyzacją pneumatyczną. Dzięki niewielkim rozmiarom prowadnicy oraz wózków jezdnych system doskonale dopasuje się do wnętrza urządzonego w każdym stylu.
Chcemy też podkreślić, że Terno Micro 80 został zaprojektowany, wyprodukowany i przebadany w Europie.
Zachęcamy do zapoznania się z zaktualizowanym cennikiem, który uwzględnia wszystkie wykończenia, w tym nowy, czarny wariant.
0

O autorze:

Majster Szklarz - istniejemy nieprzerwanie od 1992 r. mamy ogromne doświadczenie w branży szklarskiej, tysiące dobrze wykonanych zamówień - setki zamontowanych paneli szklanych, luster, drzwi szklanych itp. Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Zadzwoń! jesteśmy otwarci na rozmowy. Majster Szklarz kompleksowe usługi szklarskie u Klienta.
  Najnowsze posty
  • No related posts found.

You must be logged in to post a comment.