Blog

Nowa seria samozamykaczy NUOVA BERGAMO&FIRENZE

NUOVA BERGAMO & FIRENZE to nowa seria zamykaczy podłogowych, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w obiektach biurowych, galeriach handlowych czy też prywatnych mieszkaniach. Wszystkie samozamykacze wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów odpornych na obciążenia i będą odpowiednie do montażu przy drzwiach lewych, prawych oraz wahadłowych, o rożnej szerokości i ciężarze skrzydła drzwiowego. Wyróżniają się też prostym i uniwersalnym designem.

W skład serii NUOVA BERGAMO&FIRENZE wchodzą modele samozamykaczy, które do tej pory były dostępne w naszej ofercie, ale też nowe rozwiązanie – samozamykacz podłogowy TDC300, który wyróżnia mniejsza puszka. Można go stosować z drzwiami o masie max. 120 kg i szerokości nie przekraczającej 1100 mm. Model ten jest wyposażony w amortyzator otwierania od 85° i dostępny w dwóch wariantach – z blokadą otwarcia 90° oraz bez. Doskonale sprawdzi się z zawiasami typu offset z serii COMO lub CALABRIA.

Co jeszcze zmieniło się w kolekcji samozamykaczy?

Model FS880, czyli zawias z funkcją samozamykania, dostępny jest teraz w dwóch wariantach różniących się od siebie siłą zamykania – może ona wynosić 3 lub 5. Dzięki temu można go zamontować przy skrzydle drzwiowym o szerokości aż 1250 mm. Ponadto, zamykacz TDJ800 produkowany jest bezpośrednio przez CDA Polska i oznaczony na puszce logotypem firmy.

Jakich samozamykaczy należy używać?

Samozamykacze to rozwiązania wspomagające zamykanie oraz domykanie drzwi, jak również zapewniające ochronę przed zbyt gwałtownym zatrzaśnięciem skrzydła drzwiowego. Są to szczególnie ważne aspekty w intensywnie eksploatowanych budynkach. Co należy zatem wziąć pod uwagę, wybierając najlepsze i najbardziej wytrzymałe rozwiązanie?

0

O autorze:

Majster Szklarz - istniejemy nieprzerwanie od 1992 r. mamy ogromne doświadczenie w branży szklarskiej, tysiące dobrze wykonanych zamówień - setki zamontowanych paneli szklanych, luster, drzwi szklanych itp. Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Zadzwoń! jesteśmy otwarci na rozmowy. Majster Szklarz kompleksowe usługi szklarskie u Klienta.
  Najnowsze posty
  • No related posts found.

You must be logged in to post a comment.