Aluminiowe profile do balustrad szklanych

Szanowni Klienci,
chciałem przypomnieć o naszej bogatej ofercie aluminiowych profili do balustrad szklanych.
W załączeniu zamieszczam również katalog profili odwadniających.Profile są dostępne od ręki w dużych ilościach!

Nowe szkło TIMELESS – szybkie i łatwe czyszczenie

Szkło typu SGG TIMELESS to antykorozyjne szkło które zostało opracowane z myślą o zastosowaniach w kabinach prysznicowych lub parawanach nawannowych.

Szkło SGG TIMELESS składa się z wysoko przeziernego szkła SGG PLANICLEAR, na które naniesiono praktycznie niewidoczną powłokę. Powłokę SGG TIMELESS® otrzymuje się przez magnetronowe nanoszenie niewidocznej warstwy tlenków metali. Tak otrzymana powłoka jest bardzo trwała, nie traci swoich właściwości z upływem czasu i może być poddawana wszelkim rodzajom obróbki.

ZALETY:
-wszelkie ślady użytkowania są łatwiejsze do usunięcia w porównaniu ze standardowym szkłem niepowlekanym.
10-letnia gwarancja

Nowa seria samozamykaczy NUOVA BERGAMO&FIRENZE

NUOVA BERGAMO & FIRENZE to nowa seria zamykaczy podłogowych, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w obiektach biurowych, galeriach handlowych czy też prywatnych mieszkaniach. Wszystkie samozamykacze wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów odpornych na obciążenia i będą odpowiednie do montażu przy drzwiach lewych, prawych oraz wahadłowych, o rożnej szerokości i ciężarze skrzydła drzwiowego. Wyróżniają się też prostym i uniwersalnym designem.

W skład serii NUOVA BERGAMO&FIRENZE wchodzą modele samozamykaczy, które do tej pory były dostępne w naszej ofercie, ale też nowe rozwiązanie – samozamykacz podłogowy TDC300, który wyróżnia mniejsza puszka. Można go stosować z drzwiami o masie max. 120 kg i szerokości nie przekraczającej 1100 mm. Model ten jest wyposażony w amortyzator otwierania od 85° i dostępny w dwóch wariantach – z blokadą otwarcia 90° oraz bez. Doskonale sprawdzi się z zawiasami typu offset z serii COMO lub CALABRIA.

Co jeszcze zmieniło się w kolekcji samozamykaczy?

Model FS880, czyli zawias z funkcją samozamykania, dostępny jest teraz w dwóch wariantach różniących się od siebie siłą zamykania – może ona wynosić 3 lub 5. Dzięki temu można go zamontować przy skrzydle drzwiowym o szerokości aż 1250 mm. Ponadto, zamykacz TDJ800 produkowany jest bezpośrednio przez CDA Polska i oznaczony na puszce logotypem firmy.

Jakich samozamykaczy należy używać?

Samozamykacze to rozwiązania wspomagające zamykanie oraz domykanie drzwi, jak również zapewniające ochronę przed zbyt gwałtownym zatrzaśnięciem skrzydła drzwiowego. Są to szczególnie ważne aspekty w intensywnie eksploatowanych budynkach. Co należy zatem wziąć pod uwagę, wybierając najlepsze i najbardziej wytrzymałe rozwiązanie?

SYSTEM PRZESUWNY TERNO MICRO 80

SYSTEM PRZESUWNY TERNO MICRO 80
FUNKCJONALNE ROZWIĄZANIE DO WNĘTRZA W KAŻDYM STYLU
System przesuwny Terno Micro 80 to doskonałe rozwiązanie do biur, mieszkań oraz domów. Wykonany jest z wysokiej jakości aluminium i dostępny w trzech wykończeniach: anoda srebrna, anoda satyna oraz anoda czarna.
Terno Micro 80 umożliwia montaż szkła o grubości 8, 10 lub 12 mm, którego szerokość nie jest mniejsza niż 700 mm. Dostępny jest w dwóch wariantach – standardowym oraz z dwustronną amortyzacją pneumatyczną. Dzięki niewielkim rozmiarom prowadnicy oraz wózków jezdnych system doskonale dopasuje się do wnętrza urządzonego w każdym stylu.
Chcemy też podkreślić, że Terno Micro 80 został zaprojektowany, wyprodukowany i przebadany w Europie.
Zachęcamy do zapoznania się z zaktualizowanym cennikiem, który uwzględnia wszystkie wykończenia, w tym nowy, czarny wariant.

Page 1 of 24 12345...»