Twoja obecna kuchnia wymaga remontu? Znudziły Ci się nieciekawe kafelki na ścianie? Źle się czujesz w swojej kuchni? Teraz możesz to zmienić. Kuchnia Twoich marzeń jest w zasięgu ręki, a co ważne – również i portfela!

Istnieje wiele sposobów na wykończenie kuchennego wnętrza, ale my spróbujemy Państwa przekonać do szkła. Miejsce między blatem, a szafkami kiedyś było zarezerwowane tylko dla płytek ceramicznych, dziś możliwości mamy dużo więcej. To modne rozwiązanie wygląda elegancko, a jego błyszcząca powierzchnia optycznie powiększa pomieszczenie. Szkło z  nadrukiem pozwoli nam zaaranżować dowolną przestrzeń wykorzystując np. własne zdjęcie czy zdjęcie panoramy ulubionego miasta.

Jesteśmy bezpośrednim producentem paneli szklanych, które drukujemy na szkle we własnej drukarni, w najnowszej technologii pozwalającej uzyskać trwałe i żywe kolory. U nas mogą Państwo zamówić kompleksową usługę na wykonanie i montaż szkła z grafiką.

Jakość wydruku jest fotograficzna o czym można się przekonać oglądając przykładowe próbki.

Panele szklane z grafiką można bezpośrednio kleić do ściany tworząc ciekawy element dekoracyjny pomieszczenia.

W szkle wycinamy otwory montażowe pod gniazdka elektryczne.

Wydruk czarnobiały

Panel szklany czarno biały kanion

Okładziny kuchenne można stosować nie tylko w kuchniach czy łazienkach, sprawdzi się doskonale również w pokoju nadając wnętrzu indywidualny i oryginalny charakter.

Pomiary u Klienta- szablonowanie.

Przy pomiarach prosimy o usunięcie wszystkiego z blatu celem dokładnego zwymiarowania wnęki w różnych punktach. Puszki pod gniazda elektryczne najlepiej jak są stabilnie osadzone w ścianie, bez luzów lub niepotrzebnych wysunięć co ułatwia pomiar i eliminuje błędy w postaci przesunięć. Montaż panelu – szyby nadblatowej, w którym są otwory na kontakty, wiąże się z chwilowym wyłączeniem prądu celemdemontażu i montażu gniazdka elektrycznego. Ściana za szybą jest niewidoczna

Drukujemy grafiki zarówno z naszej oferty, jak również dostarczone przez klienta. Nasz grafik dopasowuje zdjęcia do wymiarów szyb i przesyła do akceptacji.  ZOBACZ jak szukać zdjęć https://www.majsterszklarz.pl/jak_szukac_zdjec/(porady, przykładowe grafiki dostępne od razu). Zakup zdjęcia na panele szklane leży po naszej stronie.

Poniżej: Niesamowita wytrzymałość hartowanych paneli szklanych (szyba przed nadrukiem)

Hartowany panel przeźroczysty

Wytrzymałe szkło hartowane

Niesamowita wytrzymałość hartowanych paneli szklanych (szyba przed nadrukiem)

TYLKO U NAS masz za darmo do dyspozycji grafika, który ładnie dopasowuje zdjęcia do Twoich wymiarów! i wysyła projekty i wizualizacje mailem. Nie jesteś zaskoczony w dniu montażu! W przypadku trudnych projektów jest możliwość ich wykonywania on-line czyli z podglądem na żywo na Twoim komputerze. Wszystkie zdjęcia pobieramy w najwyższej rozdzielczości, wizualizacje przed montażem gratis!!!

Wizualizacje paneli szklanych
Wizualizacje paneli szklanych

Bo dla nas liczy się zadowolenie Klienta.

fotomontaze motywow na panele szklane

Zamów fartuch kuchenny ze szkła BEZ RYZYKA niedopasowania – z pomiarem i montażem! Mamy w tym doświadczenie.

ciekawe wzory

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zadzwoń lub napisz do nas. Zapytamy Cię o:
– szacunkowe wymiary paneli szklanych,
– ilość otworów na kontakty,
– miejsce montażu.
Podamy Ci orientacyjny koszt usługi i zaproponujemy termin pomiaru paneli szklanych (pod warunkiem iż kuchnia jest skończona tzn. wymiary między szafkami a blatem nie będą zmieniane).

Nasze panele sprawdzają się doskonale na powierzchniach narażonych na zabrudzenia – działanie tłuszczu i wody.  Szklane tafle pozwalają z łatwością wyczyścić codzienne zabrudzania, bez potrzeby żmudnego czyszczenia np. fug lub ich wymiany.

Dodatkowo szkło dostępne jest w wersji bezpiecznej hartowanej, które jest do 5X mocniejsze od wersji zwykłej, standardowej. W przypadku rozbicia powstają drobne kawałki o tępo zakończonych krawędziach, co znacznie zmniejsza ryzyko zranienia.

Szkło z motywem graficznym znalazło szerokie zastosowanie przy wykańczaniu wnętrz.  Szklane tafle doskonale prezentują się na ścianach kuchni, łazienki, toalet, windzie czy też holu lub poczekalni.  Wysoki połysk tafli ładnie rozświetla wnętrza i dodaje im elegancji.

Szkło z motywem graficznym znalazło szerokie zastosowanie przy wykańczaniu wnętrz.  Szklane tafle doskonale prezentują się na ścianach kuchni, łazienki, toalet, windzie czy też holu lub poczekalni.  Wysoki połysk tafli ładnie rozświetla wnętrza i dodaje im elegancji.

Wystarczy, że zastąpisz zwykłe płytki modnymi panelami szklanymi z grafiką, a serce Twojego domu nabierze niepowtarzalnego charakteru. Przyjaciółki będą Ci zazdrościć, a Ty będziesz stale szukała pretekstu, żeby zajrzeć do kuchni.

Dobra jakość dobra cena. Zapraszamy

Dodaj komentarz