Wykonujemy zabudowy i ścianki szklane dla klientów indywidualnych i biznesowych – domów, biur, urzędów. Kompleksowa usługa szklarska obejmuje zarówno dokładne pomiary i wykonanie projektu, jak i montaż stałych ścian szklanych. Nasze zabudowy mogą być mocowane w profilach, listwach zaciskowych, zaciskach punktowych i rotulach. Dowiedz się więcej – zadzwoń do nas, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Ścianki szklane charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem. Można je zamontować zarówno w starych jak i w nowych budynkach. Różne typy ścian szklanych można wykorzystać do aranżacji niemal każdego wnętrza z uwzględnieniem jego kształtu, funkcji, wymiarów i indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki nim w sposób estetyczny można oddzielić pomieszczenia, a także wydzielić części biurowe, korytarzowe i inne.

Szkło ma tą cenną właściwość, iż dość skutecznie izoluje dźwięk, zachowując jednak pełną przepuszczalność światła. Ściany szklane to także bardzo praktyczny element architektoniczny, sprawdzający się w łazienkach, czy nawet nowocześnie zaprojektowanych kuchniach.

Do produkcji ścian szklanych wykorzystujemy praktycznie każdy rodzaj szkła, w technologii bezpiecznej tj. – szkło hartowane o dopasowanej grubości do konstrukcji ramy  lub szkło klejone warstwowo – laminowane.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zobacz więcej kabiny prysznicowe

Czym jest szkło float