System przesuwny drzwi szklanych

NOWOŚĆ SYSTEM PRZESUWNY

RAGUSA to system o szerokich możliwościach zastosowania, doskonały zarówno do biur, jak i do mieszkań. Ze względu na swoją unikalną budowę stanowi interesujący element aranżacji wnętrz, szczególnie tych urządzonych w stylu industrialnym. Jego cechą charakterystyczną są pionowe dźwigary, pełniące jednocześnie funkcję wózków jezdnych, do których mocowane jest szkło.

Elementy systemu:

Czytaj więcej →
0

Ościeżnica do drzwi szklanych

Ościeżnica PALERMO to rozwiązanie dedykowane przestrzeniom biurowym oraz mieszkaniom. Dzięki wykonaniu z takich materiałów jak stal oraz aluminium, konstrukcja pozostaje trwała i stabilna. Ościeżnicę PALERMO mocować można zarówno do ścian, jak i do szklanych ścianek działowych.

PALERMO może być także mocowane do szklanych ścianek działowych. Konstrukcja ościeżnicy pozwala na montaż stałego panelu o grubości 10 lub 12 mm oraz skrzydła drzwiowego o grubości 8 lub 10 mm.

 

Czytaj więcej →
0

Słupkowa balustrada na taras, balkon i elewacje

Balustrada, która doskonale sprawdzi się na tarasach, balkonach, loggiach oraz na portfenetrach. W zakładzie dostępny katalog.

Montaż możliwy zarówno do podłogi jak i do policzka ściany, system prefabrykowany, materiały odporne na warunki atmosferyczne.

Dostosowana do szkła o grubości 10-10.76 mm oraz 12-12.76 mm, długość słupka 2300 mm oraz 2900 mm, długość profilu oraz maskownicy 3000 mm

Czytaj więcej →
0
Page 1 of 19 12345...»